bonvitahair-fiyati

Bonvita Hair (Sugar Hair) Fiyatı Kaç Lira

Bonvita hair fiyatı ne kadardır? Kaç liradır kampanyaları nelerdir gibi sorular için bu sayfamıza hoş geldiniz.

Bonvita Hair Fiyatı
Ürün bedelleri aşağıdaki gibi olup fiyatlar sabittir. Daha ucuza satıldığını görürseniz lütfen inanmayınız. Çünkü orjinal ve faturalı sugar hair fiyatları aşağıdaki gibidir.

1 kutu (30 adet) ürün bedeli 49 liradır. (10 lira kargo ücreti size ait)
2 kutu (60 adet)  bonvitahair fiyatı 89 liradır. (10 lira kargo ücreti ayrıyeten ödenir.)
3 kutu (90 adet) ürün bedeli tutarı 119 liradır. ( Kargo ücreti yok)
5 kutu (150 adet)  sugar hair vitamins 179 lira olup kargo ücretini biz karşılamaktayız. Ayrıca süpriz hediye de kargoyla gönderilmektedir.

Orjinal bonvita hair vitamins ürünü fiyat bilgileri yukarıdaki gibi olup bu fiyatlar kampanyalı fiyatlardır.

Sugar Hair Kapıda Ödeme
Bonvita hair kapıda ödeme ile gönderilebilmektedir. Sipariş verirken yaptığınız ödeme tercihine göre ürün gönderimi yapılmaktadır. Kapıda nakit seçilirse ürün kapınıza gelince ödemeyi yalnız nakit olarak yapabilmektesiniz. Kart ile ödemeyezsiniz. Kart ile ödeme yapmak için sipariş verirken Kapıda kart ile ödeme tercihini se.çmeniz gerekmektedir.

Sitemiz sugar hair resmi satış sitesi olup size en uygun fiyat avantajı ile ürünü sunmaktadır. Daha önce de değindiğimiz gibi 2 çeşit kutu var biri 30 luk ve bir diğeri 60 lık kutu. Fiyatlandırmalarda bunu göz önüne alınız. Biz fiyatlandırmadaki kutu bazını 30’luk kutu üzerinden yaptığımızı sizlere bildiririz.

Bu sayfada sugar hair fiyatı, bonvita hair kaç lira, en uygun fiyat, kampanyalar gibi bilgiler sunduk sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Bonvita Hair nedir? Bonvita Hair içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi bonvita hair türkiye sitesinde.